Návštevníkov: 256135
 
 
Výstavy 2007 -2006 Tlačiť E-mail
JCh ABA WITTY AJANI Ukerewe - Mladá suka roka 2007 SKCHR

Výstavy Rok 2007
Štát Dátum Typ Miesto Posudzovateľ Nár Trieda Ocenenie
CZ 12.01.07 CAC Olomouc Řehánek Petr         CZ mladých V1/10 CAJC
SK 27.01.07 CACIB Trenčín Staviarska Viera     SK mladých V2/9
PL 28.01.07 CAC Glogow Tits Anna            RUS mladých V1/2 Youth Winner
CZ 10.02.07 CACIB Brno Frnčová L.             CZ mladých V1/16 CAJC
PL 16.03.07 CACIB Katowice M. W. Wierzchovska  PL mladých V2/5
SK 17.03.07 CAC Nitra Biroš Milan            SK mladých V2/12
HU 08.04.07 CACIB Szilvásvárad Lokodi Csaba Zsolt  RO mladých V2/4
CZ 14.04.07 CAC Ostrava Fintorová Ľ.           SK mladých V3/9
HU 15.04.07 CAC Pápa Erdos László         HU mladých V1/7 HPJ
CZ 21.04.07 CACIB České Budejovice Štefík Š. Ing.         SK mladých V2/16
CZ 05.05.07 KV CAC ČKRR Vrchotovy Janovice Reyniers Rita B mladých V1/23 CAJC                   JCHCZ
SK 06.05.07 CAC Banská Bystrica Pilát J.                  SK mladých odstúpenie
SK 12.05.07 CACIB Bratislava Erdos László         HU mladých V1/6 CAJC, mladá suka 3
SK 13.05.07 KV CAC SKCHR Bratislava Hammerschmid E.   A mladých V/8, najkrajší ridge 2.miesto
              najkrajšia hlava suky 3.miesto
HU 26.05.07 CACIB Budapest Borsfay Csaba         HU mladých V1/6 HPJ, Junior BOG 1
HU 27.05.07 CACIB Budapest Timothy N. Finney IRL mladých V1/7 HPJ, Junior BOG 2 JCHHU
SK 01.06.07 CAC Senec Fintorová Ľudmila   SK mladých V1/6 CAJC 
SK 02.06.07 CACIB Nitra Štefík Štefan         SK mladých V3/8
HR 09.06.07 Euro Dog Show Zagreb Sliwka Piotr          PL mladých V/12
CZ 23.06.07 CACIB Brno Nordin Ema-Brit S stredná V1/8 CAC
HU 30.06.07 CACIB Székesfehérvár Eppel János HU stredná V2/2 RES CAC
SK 15.07.07 CAC Košice Piskay Vladimír SK mladých V2/3
A 21.07.07 CACIB Oberwarth Ringer Adolf A stredná V3/5
HU 22.07.07 CACIB Szombately M. W. Wierzchovska  PL stredná V2/2 RES CAC
SK 05.08.07 ŠV CAC SKCHR Piatrová Mészáros Bedrich SK mladých V/5
SK 18.08.07 CACIB Bratislava Fintorová Ludmila SK stredná V3/7
SK 19.08.07 CACIB Bratislava Staviarska Viera     SK stredná V3/7
A 01.09.07 KV CACA RRCO Konigstetten Achtergael Jean Pierre BEL stredná V3/10
CZ 08.09.07 CAC Brno Frnčová Lenka CZ stredná V1/8 CAC
CZ 15.09.07 KV CAC ČKRR Vystrkov De Paulo Frank USA stredná V/11
CZ 16.09.07 SV CAC ČKRR Vystrkov Mohr Hanna Alicia USA stredná V/10
A 29.09.07 CACIB Tulln Borsfai Csaba HU stredná V2/6 RES CACA
HU 14.10.07 CAC Szentendre Kardos Vilmos HU stredná V3/3
HU 20.10.07 CACIB Budapest Eppel János HU stredná VD/3
HU 20.10.07 CACIB Budapest Piskay Vladimír SK stredná V3/3
SK 03.11.07 CACIB Nitra Borsfay Csaba         HU stredná V4/13


Dátum Trieda Miesto sútaže Rozhodca Ocenenie
24.9.2006 dorast KV SV SKCHR Remata Karin Van Klaveren (D) VN2
4.11.2006 dorast CACIB Nitra (SK) Pedersen Jesper (DK) diskvalifikovaná